Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Tuning

Specjaliści z Hanoweru od aut dostawczych przygotowali wyjątkowo smakowity kąsek dla miłośników Volkswagena na dorocznym zlocie nad jeziorem Wörthersee w Austrii – T1 Race Taxi napędzany jest silnikiem o mocy 530 KM (390 kW) i przybywa na zlot prosto z toru wyścigowego. Fani będą mogli także podziwiać najnowszą odsłonę modelu Transporter w specjalnej wersji „Generation Six”.

Więcej…
 

Sportowe samochody Porsche z rodziny GT stanowią przepustkę do świata sportu motorowego. Cztery na pięć egzemplarzy wszystkich zbudowanych dotychczas modeli GT było użytkowanych na torze. Co trzeci nabywca takiego auta testuje je na torze w ciągu pierwszego roku od zakupu - a przy okazji sprawdza własne możliwości. Właśnie dla takich kierowców Porsche opracowało aplikację Track Precision.

Więcej…
 

Jeden z najbardziej znanych tunerów na świecie, zajmujący się tuningiem pojazdów marki Mercedes, postanowił przygotować kilka modyfikacji dla modelu CLA 45AMG.

Więcej…
 

Po elektryzującej informacji, że od czerwca 2014 zniknie z oferty SLS AMG, Mercedes przygotował chłodny kompres dla zdruzgotanych fanów. Niebawem w stajni tej marki zadebiutuje nowy model – SLC AMG. Będzie niestety nieco łagodniejszy.

Więcej…
 

Chrysler 300C w limitowanej edycji John Varvatos ponownie trafi do salonów sprzedaży. Powód jest prosty – olbrzymie zainteresowanie klientów tą specjalną „trzy setką”.

Więcej…
 

W zakładach AMZ Kutno trwają prace nad wskrzeszeniem polskiej Królowej Szos. Jak widać na załączonych zdjęciach, właśnie zaprezentowano prototyp nowej Syreny. Projekt ma więc szanse przejść do fazy produkcyjnej.

Więcej…
 

Rumuński producent zaistniał już w najważniejszych segmentach samochodów, ale nie pokusił się jeszcze o auta z pazurem. Chociaż Dacia raczej nie kojarzy się ze sportem, w przyszłości może się to zmienić.

Więcej…
 

BRABUS wybrał opony Continental dla swoich najmocniejszych samochodów dysponujących mocą 800 KM...

Więcej…
 

Do rodziny modeli C 63 AMG dołączają ekskluzywne wersje "Edition 507" z jeszcze potężniejszym, 6,2-litrowym silnikiem AMG V8. Dodatkowe 37 kW (50 KM) winduje jego moc do 373 kW...

 

Więcej…
 

Pełen kontrastu, pełen życia -smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast... 

 

Więcej…
 


Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole