Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

NIEPOWTARZALNY STYL, niezwykły jak na SUV-a, dzięki idealnie proporcjonalnej bryle i płynnej linii nadwozia, które nadają mu wyrazisty charakter i optymistyczny wygląd.

 

 


NIEZWYKŁY KOMFORT, DZIĘKI KTÓREMU ODKRYJESZ W SOBIE NOWE POKŁADY ENERGII: w jego nowoczesnym i pełnym światła wnętrzu, innowacyjnym i funkcjonalnym, każda droga nabierze nowego uroku.


INTELIGENTNE TECHNOLOGIE ZAPEWNIAJĄCE BEZSTRESOWĄ JAZDĘ, technologię Hybrid Plug-In, wyjątkowe interfejsy graficzne wyświetlaczy i technologie, które ułatwią kontakty i dzielenie się z innymi przyjemnością jazdy, zapewnią łączność ze światem.

 

CITROËN świętuje sprzedaż 50-milionowego samochodu od momentu powstania Marki, 95 lat temu. Z tej okazji Marka zaprezentowała nowy concept car imponujący kreatywnością i śmiałością. Potwierdza on ambicje i umiejętności marki do stworzenia samochodu:

 


- ŚWIATOWEGO: CITROEN AIRCROSS odzwierciedla ambicje rozwoju Marki CITROEN na rynkach całego świata. Podobnie jak C4 Cactus, został zaprojektowany z myślą o sprzedaży na wszystkich kontynentach;


- WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ NA TLE RYNKU: CITROËN AIRCROSS wyłamuje się z ustalonych kanonów, zachowując jednocześnie wszystkie najważniejsze cechy SUV-a. Stylistyka i wystrój kabiny stawiają na nowoczesność i niepowtarzalny charakter, odwołując się do akcentów stylistycznych i innych elementów wyróżniających produkty Marki, które pojawiły się w C4 Cactus. Udowadnia, że Marka CITROËN potrafi stworzyć samochody o odrębnym, typowym dla niej stylu, niezależnie od segmentu.

Więcej z kategorii Technika

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole