Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Ciekawostki i porady

Przypominamy, jak i dlaczego sprawdzać poziom płynów eksploatacyjnych w samochodzie, oraz dlaczego tak ważna jest dbałość o ich sukcesywną okresową wymianę i pilnowanie, aby były odpowiedniej jakości.

Więcej…
 

Minionego weekendu odbyło się Porsche Parade 2016 – ponad 100 samochodów przemierzyło Polskę, dostarczając kierowcom i przechodniom niezapomnianych wrażeń – a w połączeniu z idealną pogodą świetnie wpasowało się w zamysł wydarzenia typu gran turismo. Tegoroczna edycja wystartowała w stolicy, a zakończyła się na Mazurach.

Więcej…
 

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, mimo że jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych na obszarze Polski, pozostaje takim samym produktem rynkowym jak innego rodzaju dobra. Oznacza to, że podlega prawom konkurencji, co jest bardzo korzystne z punktu widzenia klienta – kierowcy, który może wybrać najtańszą ofertę ze wszystkich. W tym celu konieczne jest porównanie wielu ubezpieczeń pod względem ceny.

Więcej…
 

Temat zmiany opon z zimowych na letnie i z letnich na zimowe regularnie wraca jak bumerang. Część osób zmienia je wtedy, gdy „inni o tym mówiąc”, inni odkładają tą decyzję na ostatnią chwilę. Są i tacy, którzy zmiany dokonują po prostu za wcześnie. Jaki moment jest prawidłowy?

Więcej…
 

Zarządzanie flotą firmowych pojazdów to na pozór niezbyt wymagające zajęcie, z którym swobodnie poradziłby sobie każdy, kto choć w niewielkim stopniu posiadł takie umiejętności jak organizacja czasu i pracy, wielozadaniowość, a także zarządzanie i wydawanie poleceń podwładnym.

Więcej…
 

Każdy motocyklista bardzo dobrze wie, że jako uczestnik ruchu drogowego jest stosunkowo mało widoczny dla innych kierowców. Spowodowane jest to w dużej mierze znacznie mniejszymi gabarytami pojazdu. Tak samo jak w przypadku pieszych czy rowerzystów, również dla motocyklistów widoczność jest jedną z najważniejszych kwestii warunkujących ich bezpieczeństwo.

Więcej…
 

Kradzież samochodu to dla właściciela spory problem. Oznacza nie tylko utratę środka transportu, ale również i części majątku. Aby uniknąć takich zdarzeń i ich przykrych konsekwencji, warto pomyśleć o ubezpieczeniu auta od kradzieży. Komu takie rozwiązanie przyda się najbardziej?

Więcej…
 

Żaden właściciel samochodu nie chce, aby stał on pod przysłowiową chmurką. Nie każdego jednak jest stać na budowę garażu, czasem ograniczeniem jest wielkość działki. Czy w takiej sytuacji jesteśmy skazani tylko na wynajmowanie garażu lub trzymanie samochodu na świeżym powietrzu?

Więcej…
 

W Polsce panuje błędne przekonanie, że taksówkarze pracują dla korporacji, które są w miastach. Nie, oni z nimi współpracują, jednak każdy kierowca ma zarejestrowaną firmę, rozlicza się z ZUSem, Urzędem Skarbowym i może pozyskiwać klientów przez inne źródła, nie tylko CB radio, które łączy się z centralą. Zobacz inne fakty i mity o wykonywaniu tego zawodu!

Więcej…
 

Tapicerka skórzana, to synonim prawdziwego luksusu. Niestety, ten luksus ma też swoją cenę. Już po kilku latach użytkowania, piękno to zanika a nasza tapicerka zaczyna przypominać wytarty kawałek materiału. Jak sobie z tym radzić?

Więcej…
 


Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole