Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Bezpieczeństwo

Kupując auta prosto z salonu, wychodzimy z założenia, że jest ono… bezpieczne. Krótki przegląd systemów i poduszek powietrznych często wystarcza, aby podjąć decyzję. Owszem, bezpieczeństwo jest już dziś standardem, ale u każdego producenta - znajduje się ona na nieco innym poziomie. Powstała w 1997 roku niedochodowa organizacja Euro NCAP doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego przeprowadza regularne testy zderzeniowe.

Więcej…
 

Toyota i Mazda podpisały dziś porozumienie, zgodnie z którym podejmą długofalową współpracę w dziedzinie napędów i systemów bezpieczeństwa.

Więcej…
 

Pakiet „Toyota Safety Sense” łączy w sobie funkcjonalności aż pięciu różnych systemów, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego. Dodatkowo, Toyota jako pierwsza marka w Polsce, wprowadza ten pakiet do wszystkich modeli aut osobowych. To innowacyjne podejście do tematyki bezpieczeństwa ma udostępnić najnowszą technologię każdemu nowemu Klientowi marki.

Więcej…
 

Nie ma samochodu, którego nie da się ukraść. Cała sztuka polega na tym, aby utrudnić pracę złodziejowi. Po to właśnie wymyślono zabezpieczenia. Ale jedno drugiemu nie jest równe. Które wybrać, aby spać spokojnie?

Więcej…
 

Nowe Renault Espace uzyskało ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa biernego przeprowadzanych przez niezależną organizację Euro NCAP.

Więcej…
 

Suzuki Vitara jako pierwszy samochód kompaktowy typu SUV zdobywa 5 gwiazdek w tegorocznych testach Euro NCAP, dołączając tym samym do grona najbezpieczniejszych samochodów w Europie.

Więcej…
 

Audi A1, po raz drugi z rzędu, zdobyło miano najlepszego mini/małego samochodu w raporcie na temat samochodów używanych stowarzyszenia rzeczoznawców DEKRA. Ocena została przygotowywana w oparciu o informacje pochodzące z piętnastu milionów przeglądów okresowych przeprowadzonych na kilkuset modelach różnych klas. Statuetka potwierdzająca zdobycie tytułu przez Audi A1, została wręczona dzisiaj podczas gali poprzedzającej otwarcie Poznań Motor Show 2015.

 

Więcej…
 

Poduszki bezpieczeństwa już od kilkunastu lat są jednym z kluczowych rozwiązań pomagających wydatnie zmniejszyć skutki wypadków. Ocaliły wiele osób przed śmiercią lub kalectwem.

Więcej…
 

W Australijskich testach zderzeniowych pick-up Isuzu wybadł bardzo dobrze. 5 gwiazdek dla takiego segmentu to naprawdę doskonały wyniki, więc serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 

W pierwszych dniach grudnia w lubelskim salonie PZM FIAT odbyła się akcja “Super bezpieczna podróż” z nowego cyklu “Dzieciaki w salonie”...

 

Więcej…
 


Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole